Yaşamak Güzel Şey Full İzle
720P

Yaşamak Güzel Şey Full İzle

 Ülke: 

  

Yaşamak güzel şey filmi, yaşamak güzel şey filmi izle, yaşamak güzel şey film, yaşamak güzel şey film makinesi, yaşamak güzel şey filmi sözleri, yaşamak güzel şey filmi full indir, yaşamak güzel şey film yorumları, yaşamak güzel şey filmi full izle youtube, yaşamak güzel şey filmi izle youtube, yaşamak güzel şey filmi nerede çekildi

Yaşamak Güzel Şey adlı film içerisinde hayatı oldukça pasif bir konumda olan Müfit’in hikayesinden söz edilmektedir. Hayat şartlarına karşı daima kabullenici bir tavır içerisinde olan Müfit; bir gün iş yerinde yaşadığı bir olaya karşı isyan edecek tavırları sergilemesi sonrasında meydana gelen olaylar dizisinden söz edilmektedir. Bu olayı yaşadıktan sonra hayatı birdenbire değişen Müfit; bir anti kahraman olarak anılmaya da başlanacaktır. Aynı zamanda da Müfit’in hayatın güzelliklerini görebilmesi de söz konusu olmaktadır. Yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu Müfit Can Saçıntı’ın yaptığı bu filmde yer alan diğer isimler olarak Yasemin Conka ile paylaşıyor. İkiliye, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban ve Fatih Koyunoğlu kendini gösteriyor.

 1.834İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle