Yanlış Anlama Full İzle
4K

Yanlış Anlama Full İzle

 Ülke: 

  

Yanlış anlama, yanlış anlama filmi, yanlış anlama fragman, yanlış anlama sok, yanlış anlama konusu, yanlış anlamak, yanlış anlama dilenci değilim, yanlış anlamalar ve şive taklitleri, yanlış anlama beni sözleri, yanlış anlama oyuncuları

2017 yılının iz bırakan yerli komedi filmlerinden biri olan yanlış anlama filmi Türkiye’de ekonomik anlamda zor duruma düşen bir ailenin Azerbaycan’a gidişini ve akabinde yaşanan komik olayları konu ediniyor. Türkiye ‘de ekonomik anlamda zor durumda kalan bir aile, kendilerine gelen miras haberi ile sevinir. Ancak kalan bu miras Azerbaycan’dadır kalan bu mirası alabilmeleri için bir dizi kuralın olduğu bir liste karşılarına çıkacaktır. Mirası alabilmeleri için listede yer alan şeyleri yapmaları gerekir. Azerbaycan’a gittiklerinde bir aile ile birlikte kalmaya başlarlar. Bu iki aile nedense bir türlü birbirleriyle anlaşamaz. Filmin hikâyesi İstanbul sokaklarında başlayıp, Azerbaycan’ın tarihi yerlerinde devam eden komedi yüklü bir hikayeyi anlatıyor.

 664İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle