Reklamı Gizle[x]
hood
Yanımda Kal Filmi İzle
4K

Yanımda Kal Filmi İzle

 Süre: 105dk Dakika

 Ülke: 

  

yanımda kal filmi izle, yanımda kal film indir, yanımda kal filmini hd full izle, yanımda kal film hd izle, yanımda kal filmi barış arduç, yanımda kal filmi gişe


İş kolik bir adam ile sokak sanatçısı olan bir kızın hikayesini konu almaktadır. Hayatını işe adayan ana karakter Emirin hayatı sürekli çalışmakla devam eder. Ana karakter Emir önemli bir yatırım bankasında çalışmaktadır. Gecesini gündüzüne katarak en sonunda istediği iş hayatına kavuşmaktadır. Emirin çalışma hayatı insan ilişkilerinde engel olmaktadır. Hayatı sadece işten ibaret olan ana karakter Emir Zeynep ile tanıştıktan sonra bambaşka bir insana dönüşmektedir. Zeynep ise sokak sanatçısı olan neşe dolu bir kızdır. Tesadüfen karşılaşan Emir ile Zeynep kısa bir süre içerisinde birbirlerinin vazgeçilmezi olurlar. Ancak birbirini çok seven bu iki gencin hikayesi Zeynep’in amansız bir hastalığa yakalanması ile yarım kalmaktadır.

 1.478İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle