Yalancı Damat Full İzle
720P

Yalancı Damat Full İzle

 Süre: 114dk Dakika

 Ülke: 

  

Yalancı damat izle, yalancı damat izle full, yalancı damat izle youtube, yalancı damat izle fox, yabancı damat izle, yabancı damat izle 3.bölüm, yabancı damat izle 1.bölüm, yabancı damat izle 5.bölüm, yabancı damat izle 2.bölüm, yabancı damat izle 4.bölüm

Yalancı Damat adlı sinema filmi romantik komedi türünde değerlendirilerek Aslıhan’ın 30 yaşına girmesinden sonra evlenmesine dair baskıların gelerek bu konuda girişim içerisinde olması istenmektedir. Bunun için bir insanı hayatına sokmam zorunda kalan Aslıhan, ilerleyen zamanlarda bu kişiyle gerçekten bir ilişki içerisinde olmaya başlayacaktır.

Yalancı Damat adlı sinema filmi içerisinde ilgi çeken bir olay örgüsü ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda da oyuncu kadrosuyla da bu sinema filmi beklentileri karşılayabilecek türdedir. Yalancı Damat adlı sinema filmi içerisinde Bora Onur, yönetmen olarak adından söz ettirmektedir. Ali İl, Dila Danışman, Rıza Akın, Burcu Almeman, Özlem Maden, Kerem Poyraz Kayaalp ve Fahri Kıncır gibi isimler de yönetmen olarak kendini göstermektedir.

 1.211İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle