The Post Full İzle
720P

The Post Full İzle

 Süre: 116 Dakika

 Ülke: 

  

The post filmi, the post filmi izle, the post filmi yorumlar, the post filmi altyazılı izle, the post filmi ekşi, the post filmi türkçe, the post filmi ne anlatıyor, the post filmi oyuncuları, the post filmi gerçek mi

The Post adlı filmde Ben Bradlee ve Katherine Graham adlı iki gazetecinin politik bir skandal olarak ABD tarihine geçen Watergate belgelerini ifşa etmeleri sürecinden söz ediliyor. Aynı zamanda da Nixon yönetiminin Vietnam Savaşı ile ilgili olan belgeleri de kamuoyuna servis eden kişiler olarak tarihteki yerini almışlardır.

Dram ve tarihi konularını içeren bir sinema filmi olan The Post adlı yapım içerisinde Steven Spielberg ismi yönetmen olarak kendini gösteriyor. Bob Odenkirk, Meryl Streep, Sarah Paulson, Tom Hanks isimleri de The Post adlı sinema filmi içerisinde etkili performanslarıyla adlarından söz ettirerek, oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koyuyorlar.

 809İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle