Tez 13. Gece Korku Filmi İzle
4K

Tez 13. Gece Korku Filmi İzle

 Ülke: 

  

Tez 13 gece izle, tez 13 gece yorum, tez 13 gece, tez 13 gece imdb, tez 13 gece ekşi, tez 13 gece sinemalar, tez 13 gece kaç dakika, tez 13 gece fragman, tez 13 gece filmi, tez 13 gece film


Tür yapımı korku filmleri içerisine yeni bir örnek daha geldi. Tez 13. Gece, psikolojik sorunları olan bir kızın yanına ev arkadaşı olarak giden Gaye’nin hikayesi anlatan filmin yönetmenliğini Taylan ışıklar üstlenmiş. Psikoloji alanında tez yazan gaye, erkek arkadaşının önerisiyle psikolojik sorunları olan Narin adında bir kızın yanına taşınır. Narin’in yanına taşındığında süreci daha net izleyebileceğini düşünmektedir. Gaye’nin erkek kardeşi barış ablasına tez projesini hazırlarken kullanabileceği bir kamera eder ve Gaye her gece Narin için düzenlediği terapiyi kamera kaydına almaya başlar. İlk başta her şey yolundadır. Ancak 13. Geceden sonra Gaye’den kimse haber alamaz. Kardeşi barış olayın peşine düşecektir.

 2.141İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
2.4
Toplamda 4 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle