Sosyetik Gelin Filmi İzle
720P

Sosyetik Gelin Filmi İzle

 Ülke: 

  

Sosyetik gelin izle, sosyetik gelin izle fox tv, sosyetik gelin izle youtube, sosyetik gelin izle 1.bölüm, sosyetik gelin izle jet film, sosyetik gelin izle full fox, sosyetik gelin izle ful, sosyetik gelin izle hd, sosyetik gelin izle full izle, sosyetik gelin izle filmi


Sosyetik Gelin adlı romantik komedi türündeki yapım içerisinde Selin adlı zengin bir ailenin tek çocuğu olan ana karakterin istemediği bir evlilikle karşı karşıya kalması sonrasında yaşadıklarından söz edilmektedir. Murat ile evlenmek zorunda kalacak olan Zeki, bu evliliği babasının iş hayatını kurtarmak için yapmak zorunda olduğunu hissedecektir. Ancak bindiği uçakta karşılaştığı Asiye ile arkadaş olan Selin farklı bir plan hazırlığında olacaktır. Bu planda Asiye ile Selin yer değiştirecek ve son derecede de komik olayların Sosyetik gelin adlı sinema filmi içerisinde yer aldığı da görülebilecektir.

 6.809İZLENME

 10BEĞEN

 3BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
8.1
Toplamda 35 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle