Sonsuz Aşk full İzle
720P

Sonsuz Aşk full İzle

 Ülke: 

  

Sonsuz aşk filmi, sonsuz aşk filmi konusu, sonsuz aşk filmi oyuncuları, sonsuz aşk filmi ekşi, sonsuz aşk filmin sonu, sonsuz aşk filmi sonu, sonsuz aşk filmi kevin costner, sonsuz aşk filmi son sahne, sonsuz aşk filmini indir, sonsuz aşk filmi ne zaman vizyonda

Romantik dram türünde ifade edilen Sonsuz Aşk adındaki yerli film içerisinde küçük şeylerle mutlu olmayı bilen ve küçük yaştaki kardeşiyle beraber yaşayan Zeynep ile genç yaşta profesyonel bir cerrah olmayı başaran Can adlı karakterin başından geçen olaylardan söz edilmektedir. Ortak yönleri bulunmayan bu ikili, aniden ortak bir yaşantıya sahip olarak; birbirlerine aşık olacaklardır. Aşık olduklarından sonra çözümü zor olaylarla karşı karşıya kalan Zeynep ile Can, bu sorunları aşmaya dayalı hareket içerisinde yer alacaklardır. Sonsuz Aşk adlı sinema filminin yönetmenliği Ahmet Katıksız tarafından üstleniliyor. Dram ve romantik türünde yer alan bu filmin başrollerinde ise Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım yer alıyor.

 4.472İZLENME

 2BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle