Sibel Filmi İzle
720P

Sibel Filmi İzle

 Süre: 95 Dakika Dakika

 Ülke: 

  

Sibel filmini izle, sibel yerli filmi izle, sibel film izle, sibel filmi full izle


Sibel, karadenizli genç bir kızın hikayesidir. 25 yaşında,babası ve kız kardeşi ile birlikte bir köyde yaşayan Sibel dilsizdir.Karadeniz yaylalarının sesi olan ıslık Sibel'in kendini anlatabilme şekli olmuştur. Kendi halinde bir kızdır Sibel.Kendi haline terk etmiştir onu köylüler, dışlamışlardır. Sibel uğursuzdur köylülerin gözünde. Hayat Sibel için sürprizler hazırlamaktadır. Bir gün ormanda gezintiye çıkar ve bir yabancı ile karşılaşır. Sibel için yani olayların başlangıcıdır bu karşılaşma.
Guillaume Giovanetti ve Çağla Zencirci’nin yönettiği filmin baş karakteri olan Sibel’i Ayla filminden tanıdığımız Damla Sönmez canlandırıyor. Filmin yönetmenliği ile beraber senaryosunda da yer alan Guillaume Giovanetti ve Çağla Zencirci’ye senaryoda Ramata Sy de eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Emin Gürsoy, Elit İşcan, Meral Çetinkaya gibi başarılı oyuncular yer almış.

25 yaşındaki Sibel küçükken geçirdiği bir rahatsızlık sonucu konuşamayan ıslık çalarak çevresindekilere derdini anlatan bir kızdır. Karadeniz'in küçük bir köyünde babası ve  kız kardeşiyle yaşamını sürdürmektedir. Her gün tarla orman ve ev arasında günü geçer. Köy halkı tarafından uğursuz ve dışlanmış kabul edilen Sibel bir gün ormanda kurdu aramak için gezinirken  hiç ummadığı anda karşısına çıkan Ali ile aslında içinde gizlenen gücün farkına varacaktır.

 1.938İZLENME

 0BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      dodo 5 Ağustos 2019 04:28:36

    güzel film

Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle