Şeytan Oyunu – 2019 Yerli Film
720P

Şeytan Oyunu – 2019 Yerli Film

 Süre: 70dk Dakika

 Ülke: 

  

şeytan oyunu film, şeytan oyunu fragman, şeytan oyunu izle, şeytan oyunu filmi, şeytan oyunu imdb, şeytan oyunu yorumlar, şeytan oyunu 2019, şeytan oyunu film konusu, şeytan oyunu yorumları, şeytan oyunu konusu

Bazı filmler vardır ki anlatıldığında gerçekten bütün büyüsü kaçar. İşte bu yüzden bizde Şeytan Oyunu filmi hakkında çok ufak bilgiler vererek konuyu kapatmak istiyoruz. Şeytan Oyunu, birkaç arkadaşın bir araya gelerek yaşadıkları gerilim dolu anları gözler önüne seriyor. Korku filmi tadında olduğu düşünülen yerli film de kaliteli oyunculardan Niyazi Aydın, Burak Ergün, Demet Karadayı ve Neslişah Ertürk baş rollerini paylaşıyor.

Yönetmen koltuğunda ve yazarlığında emekleri bulunan Kadir Genç'in yönettiği film hakkında internette yeterli bilgi bulunmuyor. Ancak filmin temel konusu: insanların şeytanın vesveselerine nasıl inandığını ele alıyor. Şeytan mı bizlere yaptığımız kötülükleri yaptırıyor? İşte filmde asıl verilmek istenen kötülük karşıtı mesaj belki de buydu. Filmi izleyip görmekten başka çaremiz yok gibi.

 827İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle