Sahir Deep Web Filmi Full İzle
720P

Sahir Deep Web Filmi Full İzle

 Ülke: 

  

deep web izle, deep web izle türkçe dublaj, deep web izle fragman, deep web daffy izle, deep web full izle, deep web 2 izle, deep web dizi izle, deep web 2 izle türkçe dublaj, deep web video izleyemiyorum

Son yıllarda Türkiye’deki korku temalı filmlerin çalışmalarının arttığını özellikle dini temaların işlenmesi sebebiyle ülkemizde yakalamak ve yaratmak istediği Türk korku filmi izleyicini yarattığını söyleyebiliriz. Sahir Deep Web’de Türk korku filmleri arasında 2019 yılı itibariyeler vizyona girerek yerini almaya hazırlanıyor. Uzun süreli bir ilişkiden çıkmış olan Meltem’in ayrılık sonrası yaşadığı doğaüstü ve psikolojik temelli olaylar konu ediliyor. Daha önceki korku filmlerine nazaran gördüğümüzde tanıyabileceğimiz bir oyuncu kadrosuna sahip olan Sahir Deep Web’in yönetmen koltuğunda Berk Aygül’ü görüyoruz. Oyuncular arasında ise Melda Yazgı, Sebahat Adalar, Zeynep Satır Teyfik İnceoğlu, Tahsin Taşkın ve Sinan Bengier gibi filmlerde daha çok yan rol olarak görmeye alışkın olduğumuz oyunculardan var.

 977İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle