Robin Hood Origins 2019 Filmi İzle
4K

Robin Hood Origins 2019 Filmi İzle

 Süre: 116 Dakika

 Ülke: 

  

Robin hood 2018, robin hood 2018 fragman, robin hood 2018 imdb, robin hood 2018 sinemalar, robin hood 2018 oyuncular, robin hood 2018 yorumlar, robin hood 2018 netflix

Robin Hood filmi Haçlı seferi sonrasında meydana gelen konuyu ele almaktadır. Robin Hood, Haçlı seferi dönüşünde karşılaştığı yolsuzluk ve kötülüklerle dolu Sherwood Ormanı ile karşılaşmaktadır. Robin Hood bir yandan insanlara maddi anlamda yardım ederken bir yandan da Nottingham Şerifi’ inin yapmış olduğu yolsuzluklarla uğraşmaktadır.
Filmin olay örgüsü ormanda geçmektedir. Genellikle çizgi film tarzında olan Robin Hood, bu sefer aksiyon ve macera dolu bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Robin Hood’un görevi yine bildiğimiz üzere zenginden alıp fakire dağıtmaktır. Sherwood Ormanında ki kötülüğü ve yolsuzluğu ortadan kaldırmak için savaşan Robin Hood, bütün halkı ormanda toplayıp örgütler. Robin Hood’un aksiyon ve macera dolu hayatını izlerken adeta anı yaşayacaksınız iyi seyirler.

 904İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle