Rafadan Tayfa Dehliz Macerası
1080P

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası

 Ülke: 

  

Rafadan tayfa dehliz macerası filmi izle, rafadan tayfa dehliz macerası filmleri, rafadan tayfa dehliz macerası filmi full indir, rafadan tayfa dehliz macerası filmi ne zaman, rafadan tayfa'nın dehliz macerası filmi, rafadan tayfa dehliz macerası sinema filmi izle.

14 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren bu film çocukların ve yetişkinlerin oldukça sevdiği 2018’in en popüler animasyon filmlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Filmin gerek konusu gerek ise senaryo örgüsü ile çocukların ve yetişkinlerin oldukça ilgisini çekmiştir.
Filmin Ana Öğesi
Filmin konusuna gelince eski İstanbul dehlizleri ana öğe olarak alınmaktadır. Maceracı tayfamız tarafından İstanbul'un eski dehlizlerinin araştırmasını çok maceracı bir dil ile seyirciye anlatılmaktadır.
Filmin Konusu
İstanbul’daki bulunan binaların sağlamlığının araştırılır iken binaların yıkılacağı dedikodusu ortaya çıkar. Bu dedikodunun doğru olmadığı anlaşılır ve de Kuşçu Baba'nın teorisi de bunu destekler niteliktedir. Ona göre İstanbul’un eski mahallelerinin altında büyük dehlizler bulunmaktadır. Bunu duyan maceracı ekibimiz yola koyulur ve eski İstanbul dehlizlerini araştırırlar.

 905İZLENME

 0BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
6.8
Toplamda 4 oy verildi.
Sorun Bildir
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (27 Aralık 2019)
      11 ay Önce   81
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (27 Aralık 2019)   27 Aralık 2019 haftasında 3’ü Türk yapımı toplam 8 film vizyona giriyor. Kara Noel Noel tatilinde bir yabancı tarafından takip edilen bir grup gencin hikayesini anlatan film, 1974 yapımı korku filmi Black Christmas'tan esinlenerek yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor.   Astral Boyut Bir üniversite öğrencisi Frank, kaybettiği annesi ile bir araya gelmek amacıyla astral seyahat konusunu araştırma...
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle