Patron Bebek The Boss Baby 720P Filmi izle
720P

Patron Bebek The Boss Baby 720P Filmi izle

 Süre: 97dk Dakika

Patron bebek izle, patron bebek 2, patron bebek full izle, patron bebek 2 izle, patron bebek indir, patron bebek 1, patron bebek fragman, patron bebek yine iş başında, patron bebek 2 fragman, patron bebek filmleri

Animasyon ve macera türünde yer alacak olan Patron Bebek adı sinema projesi içerisinde 7 yaşındaki Tim’in anne ve babasının evlat edinmesiyle gelişen olaylardan söz edilmektedir. Evlat edilen bebek hep takım elbise giymekte ve ebeveynleri olmadığında da gayet düzgün bir biçimde konuşmaktadır. Tim ilk başta bu bebekle anlaşamasa da kısa süre içerisinde aradaki bağları güçlendirecektir. Küçük bebeğin zaman içerisinde bir ajan olduğu da anlaşılacak ve çözmek istediği önemli sorununda Tim de kendisine yardımcı olacaktır. Puppy Cop yönetim kurulu başkanının hain planlarını çözmek isteyen ikili bu konuda birlikte hareket etmek zorunda kalacaklardır. Bundan dolayı da ilgi çeken bir macera kendilerini bekleyecektir.

 1.883İZLENME

 2BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle