Ölümlü Dünya Full İzle
720P

Ölümlü Dünya Full İzle

 Süre: 107dk Dakika

 Ülke: 

  

ölümlü dünya filminin sonunda çalan şarkı, ölümlü dünya filminin konusu, ölümlü dünya filmi izle, ölümlü dünya filmi full izle, ölümlü dünya filmini izle, ölümlü dünya filmi izle youtube, ölümlü dünya filmi ful izle


Haydarpaşa garının ünlü lokantalarından Tat Lokantası'nın sahiplerini canlandıran Mermer ailesi filmin konusunu oluşturuyor. Aslında diğer insanlardan hiçbir farkı yokmuş gibi gözüken bu ailenin gizli kapaklı çevirdikleri işler aslında çok başkadır. Kiralık katiller ordusu gibi görebileceğiniz bu aile aslında dünya çapında bilinen bir suç örgütünün alt tabanlarında çalışmaktadırlar.

Yaşanan talihsiz olaylar sonucunda bazı hatalar yapan Mermer ailesi kimliklerini ifşa ederler. Bunun üzerine organizasyon ile başları belaya girdiğinde hiç umulmadık şeyler gerçekleşmeye başlar. Kaçmak zorunda kalan aileyi traji-komik anlar beklemektedir. Gelin görün ki ailenin her ferdi aynı tepkiyi vermeyecektir. Yılların birikimi kolay değil sonuçta... Ancak filmin sonunda ne olacağı bilinmemektedir. Gelin görün ki bakalım Haydarpaşa'nın bu ailesi yani Mermer ailesi filmin sonunda sırra kadem basabilecek midir?

 2.646İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
3.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle