Müsadenizle Büyükler Full İzle
720P

Müsadenizle Büyükler Full İzle

 Süre: 100dk Dakika

 Ülke: 

  

müsadenizle büyükler filmi izle, müsadenizle büyükler filmi fragman, müsadenizle büyükler filmi nerede çekildi, müsadenizle büyükler filmi kaç dk, müsadenizle büyükler filmi oyuncuları, müsadenizle büyükler filmi süresi, müsadenizle büyükler film, müsadenizle büyükler film izle

Hayvan dostlarımıza karşı duyarlı olunması için spot film halindedir. Bu konuyu işleyen filmde çıkarmamız gereken birçok ders bulunmaktadır. Bir grup arkadaşın oturdukları sitenin yanındaki orman ile film başlamaktadır. Bu ormanda yaşayan canlılara yardım etmek için birbirleriyle anlaşırlar. Kedilere, köpeklere her gün yardım ederler. Ancak bir grup kötü insan tarafından engellenmek isterler. Çocukların sosyal yardımlaşma kampanyasını duyan site müdürü de onlara yardım etmeye karar verir. Bu durumda kötü insanlara engel olup sokak hayvanlarına yardım edebilecekler midir? Merakınızı giderecek tüm soruların cevabı filmde izlemek için daha ne bekliyorsunuz? Filmin yönetmenliğini Talip Karamahmutoğlu üstlenirken, Emre Altuğ, Ümit Çırak, Efe Koçyiğit gibi oyuncular filmde rol almaktadır.

 1.748İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
2.7
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle