Musabbar Filmini Full İzle
4K

Musabbar Filmini Full İzle

 Süre: 98dk Dakika

 Ülke: 

  

Musabbar filmi izle, musabbar film yorumları, musabbar film izle, musabbar filmi ekşi, musabbar filmi ne zaman çıkacak, musabbar filmi gişe, musabbar filmi fragman, musabbar filmi full izle, musabbar filmi oyuncuları

2019 yılının şubat ayı itibariyle gösterime giren Musabbar filmi, yerli korku- gerilim filmi olma özelliği taşıyan oldukça başarılı bir yapım. Konu olarak zengin bir ağanın Musabbar kavmi cinleri ile yapmış olduğu bir alışveriş ve sonrasında yaşananları konu ediniz. Musabbar cinleri, uzun yıllar Hz Süleyman'ın emrinde olan bir cin kavmidir. Ancak Hz Süleyman'ın ölümü ile yoğun bir kibir duygusuna yenik düşen bu kabile insanlara zarar vermeye, onları etkisi altına alarak yönlendirmeye başlar. Bu esnada çocuğu olmayan, varlıklı bir toprak ağası, çocuğunun olması şartıyla onlara yardım edeceğine yönelik bir anlaşma yapacaktır. Eşi ile cinlerin, cinsel münasebet yaşamasına izin verir. Bebek dünyaya geldiğinde neler olacağı merak konusu olur.

 480İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle