Mezeci Çırağı Full İzle
720P

Mezeci Çırağı Full İzle

 Ülke: 

  

Mezeci çırağı izle, mezeci çırağı izle (2017), mezeci çırağı izle fragman, mezeci çırağı izlenme, mezeci çırağı filmi izle, mezeci çırağı full izle hd, mezeci çırağı bipsiz izle, mezeci çırağı film izle, mezeci çırağı tv8 izle, mezeci çırağı 720p izle

Özkan adlı çocuğun dram dolu hikayesinin anlatıldığı Mezeci Çırağı adlı sinema filmi içerisinde babasının seyyar tezgahıyla beraber satış yaptığında yaşadıkları anlatılmaktadır. 1970’li yılların tahıl pazarı olan Pirinç Hanı’nın tüm sakinlerinin yavaş yavaş ayrılması durumu da film içerisinde işlenen bir durumdur.

Mezeci Çırağı adlı sinema filmi içerisinde yer alan yönetmen olarak Özkan İrman ismini görebilmek mümkün olabiliyor. Film içerisinde yer alan isimler arasında ise Yusuf Atala, Murat Ercanlı, Ahmet Karakman, Deniz Oral, Aydan Çakır gibi isimler etkili performanslarıyla adlarından söz ettirebilecek konumda yer almaktadır.

 842İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle