Maskeli Krolar Yerli Filmi İzle
1080P

Maskeli Krolar Yerli Filmi İzle

 Süre: 118dk Dakika

 Ülke: 

  

maskeli krolar filmi, maskeli krolar filmi izle, maskeli krolar film, maskeli krolar filmi konusu, maskeli krolar filmi full izle, maskeli krolar film konusu, maskeli krolar yerli film izle (2018)

Komedi türünde yer alan Maskeli Krolar adlı filmde aynı zamanda western kültür de Türk sinemasında yeniden işlenmiştir. Suçlular ile savaşın komik olaylar eşliğinde gerçekleştiği bu film düşük bütçeli bir yapım olsa da sinema severlerin izleyebileceği biçimde var olan bir sinema projesi olarak kendini göstermektedir.

Maskeli Krolar adlı yerli film western ve komedi türünde öne çıkan bir sinema filmi olarak adlandırılmakta ve sinema severlerin beğenisini toplamaktadır. Maskeli Krolar adlı filmin yönetmenliği Aytekin Cengiz tarafından üstlenilmiştir. Aynı zamanda bu filmde yer alan isimler arasında da Orhan Bahsi, Ilkay Celik, Aytekin Cengiz yer alarak etkili bir komedi filmi ortaya koymaya çalışmışlardır.

 786İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle