Lanet: Ervah Cinleri Full İzle
720P

Lanet: Ervah Cinleri Full İzle

 Süre: 79dk Dakika

Lanet ervah cinleri izle, lanet ervah cinleri izle full hd izle, lanet ervah cinleri izle youtube, lanet ervah cinleri izle (2017), lanet ervah cinleri izle hd, lanet ervah cinleri izle 720p, lanet ervah cinleri izle tek parça, lanet ervah cinleri full izle, lanet ervah cinleri filmi izle, lanet ervah cinleri online izle

Lanet Ervah Cinleri adlı yerli korku filmi içerisinde dört öğrencinin ıssız bir köye gittikten sonraki zaman diliminde başlarına gelen doğaüstü olaylardan söz edilmektedir. Tüm bu yaşananlar bir kamerada toplanarak sonrasında da polise intikal etmesi sonrasında da tüm yaşananlar gözler önüne serilecektir.  Metafiziksel ögelerin bu olayda fazlasıyla yer aldığı da görülebilecektir.

Lanet Ervah Cinleri adlı film içerisinde genel olarak genç oyuncular şans bulsa da etkili birer performans ortaya koymuşlardır. Korku türündeki yerli film içerisinde Zahid Çetinkaya, Sevcan Sini, Ufuk Özkaya, Ceren Yasemen Güneysu ve Ceyhun Tutal yer alarak başarılı oyunculuklarını ortaya koymuşlardır. Söz konusu filmi yöneten isim ise Teoman Gündüz’dür.

 1.363İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle