Koyver Gitsin Full İzle
720P

Koyver Gitsin Full İzle

 Süre: 89dk Dakika

 Ülke: 

  

koyver gitsin izle, koyver gitsin bedük, koyver gitsin sözleri, koyver gitsin film, koyver gitsin film izle, koyver gitsin fragman, koyver gitsin akor, koyver gitsin şarkı, koyver gitsin gişe, koyver gitsin imdb

Bir düşünün ki evlenmek için çok kısıtlı bir zamanınız bulunuyor. O kısa zaman içerisinde istenilenleri yapamazsanız. Sevdiğiniz kadını kaybedeceksiniz. İşte bu konu filmin baş kahramanı Samet'in evliliğe hazırlanırken ve sevdiğiyle mutlu bir yaşam sürmek isterken başına gelen 3 günlük bir serüveni ele alıyor. Evlenmek için ihtiyacı olan paranın peşine düşen Samet, en yakını olarak gördüğü hatta abisinin yerine koyduğu Ferhat'tan yardım istemektedir. Ferhat, Samet'ten pek farkı olmayan aynı maddi düzeylere sahip bir abimizdir.

Maddi açıdan bir evliliği kaldırabilmek büyük yük tabi ki... Eee koştur artık Samet. Şaka bir yana Samet bütün bunlara rağmen kararlı bir halde paranın peşine düşer. Ancak o kadar parayı 3 günde bir araya getirebilmek asla sandığı kadar kolay olmayacaktır. Sonuç olarak hayatın tam olarak Samet'in yüzüne gülüp gülmeyeceği konusunda kimsenin bir fikri yoktur. İzleyip görmek gerekir.

 2.032İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle