Kız Babası Filmi İzle
4K

Kız Babası Filmi İzle

 Süre: 97 Dakika

 Ülke: 

  

Yerli komedi filmleri arasında olan kız babası, kızının kendisinin evlenmesini istemediği biri ile evlenmek istemesini ve babanın onu vazgeçirmek için giriştiği mücadeleyi konu ediniyor. Ana karakter Adil, 2 kızı ve eşi ile mutlu mesut bir hayat yaşamaktadır ve ailesinin geçimini taksicilik yaparak sağlamaktadır. Bu mutlu aile tablosu evin kızlarından birinin, sevgilisinin olduğunun öğrenilmesiyle bozulur. Evin kızı, boksör biri ile görüşmektedir. İlk zamanlarda bir iki güne vazgeçer deyip çok üzerinde durulmasa da, boksör damat adayı haline gelir ve kızlarına evlenme teklif eder. Adil ise, bu damat adayının tehlikeli biri olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden bu evliliği engellemek için, bir takım planlar yapar.

 740İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (7 Şubat 2020)
      10 ay Önce   69
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta (7 Şubat 2020) 7 Şubat 2020 haftasında 3’ü Türk yapımı toplam 9 yeni film vizyona giriyor. Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn) Huntress, ailesi bir çete tarafından öldürüldüğü için genç yaşta bir avcıya dönüşen ve en sonunda da Birds of Prey ekibine katılan eski bir mafya prensesidir. Black Canary -Dinah Lance- ise çizgi romanlardaki iyi huylu ve idealist sokak savaşçısıdır. Harley Quinn, Huntress ve Bl...
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle