Ketenpere Filmi İzle
4K

Ketenpere Filmi İzle

 Ülke: 

  

ketenpere filminin sonunu anlamadım, ketenpere filmini izle, ketenpere filminin konusu, ketenpere filmini indir, ketenpere filminin sonu, ketenpere filmini nerden izleyebilirim, ketenpere filmini nasıl izleyebilirim, ketenpere filmini ful izle, ketenpere filminin oyuncuları, ketenpere filmini nasıl izlerim

2018 yapımı olan Ketenpere filmi, ana karakteri olan Kayhan’ın başından geçen olayları anlatmaktadır. Ana karakter Kayhan temiz kalpli ve masumiyeti ile çevresinde tanınmaktadır. Ana karakter Kayhan dostlukların adamı olarak bilinmektedir. Kayhan seneler önce mezun olduğu okulun pilav günü partisine katılmayı, adeta iple çekmektedir, oldukça meraklı ve geçmişteki arkadaşlarını görmenin heyecanını yaşayan Kayhan başına geleceklerden habersizdir.
Geçmişteki mezuniyet yıllığını gören ana karakter Kayhan hayatının şokunu yaşamaktadır. 98 mezunları yıllığını okuyan Kayhan acı bir gerçekle karşılaşır. Aslında etrafındaki insanların onu pek sevmediğin ve herkesin ondan nefret ettiğini anlar. Öğrendiklerinin karşısında bir süre sonra kendini toplayan Kayhan kendisinden nefret eden insanlardan intikam almayı planlamaktadır.

 1.404İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
8.7
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle