Reklamı Gizle[x]
hood
Kardeşim Benim 2 Filmi izle
720P

Kardeşim Benim 2 Filmi izle

 Ülke: 

  

Kardeşim benim 2 film müzikleri, kardeşim benim 2 filminin oyuncuları, kardeşim benim 2 film oyuncuları, kardeşim benim 2 film kadrosu, kardeşim benim 2 film müziği indir, kardeşim benim 2 filmi nerede çekiliyor, kardeşim benim 2 filmi nerede çekildi

Kardeşim Benim 2 adlı devam filmi içerisinde ünlü kardeşler Hakan ve Ozan’ın en yakın arkadaşları olan Tato’nun ölümünden sonra yaşananlardan söz edilmektedir. Ancak ölüm haberlerini aldıklarında Hakan’ın düğününe iki gün kalmıştır. Düğün yapmak yerine Tato’nun cenazesine gitmeyi tercih eden kardeşler; burada farklı farklı olaylar yaşayacaklardır. Öte yandan Hakan’ın evleneceği Didem’in babası Muzaffer de kendilerini takip edecektir. Kızıyla Hakan’ın evlenmesini istemeyen Muzaffer; cenazeye kadar gelince ortalık yeniden karışacaktır. Muzaffer’den kaçarken; nişanlısından uzak durmaya çalışan Leyla ve öldüğü sanılan Tato da kendileriyle gelecektir. Bu dört kişi Hakan’ın düğününe yetişmek için zamanla yarışacaklardır.

 1.555İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle