Kapı Yerli Film izle
720P

Kapı Yerli Film izle

 Süre: 110 Dakika

  

kapı filmi izle, kapı filmi izle kadir inanır, kapı filmini izle, kapı filmi izle türkçe dublaj, kapı filmi izlenme, kapı filmi izlenme oranları, kapı filmi izle youtube, kapı filmi izleyici yorumları, kapı filmi izlenme sayısı, kapı filmi izleyenler


Ahşap ustası olan Yakup aslen Mardin’li olan ve uzun zamandan bu yana Berlin’de yaşayan Süryani bir adamdır. Yaşamına eşi, üç çocuğu ve torunları ile birlikte mutlu bir şekilde devam eden Yakup bir gün memleketten gelen bir telefon ile şok olur. Telefon 25 yıl önce kaybettiği oğlu ile ilgilidir. Hemen Mardin’e dönen Yakup köye döndüğünde köyün terk edildiğini ve aynı zamanda evinin de tamamen yağmalandığını görür. Ancak evin kapısı kendisi için çok önemlidir ve hemen kapının peşine düşer. Bu yolculukta yanına kapıyı söken kişi olan kaçakçı Remzi’yi da alan Yakup yaptığı araştırmalardan sonra soluğu önce Kayseri sonra da İstanbul’da alır. Kendisi için çok önemli olan bu kapıyı bulmak artık Yakup için her şeyden önemlidir.

 595İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle