İyiki Doğdun Abla Full İzle
720P

İyiki Doğdun Abla Full İzle

 Ülke: 

  

iyi ki doğdun abla izle, iyi ki doğdun abla film izle, iyi ki doğdun abla filmi izle, iyi ki doğdun abla filmi full izle
Bir köy ağası olan Bayram’ ın oğulları arasında geçen konularla oluşan bir film olan İyi Ki Doğdun Abla Yerli ( 2018 ) filmi hakkında merak ettiklerinizi sizlere aktaracağız. Bayram' ın 3 çocuğu arasında ( Ferit, Feriz, Ferda ) geçenleri konu edinen film yer yer aile çalkantılarını anlatan dram türünde bir filmdir. Ferit ve Feriz birbirleri ile geçinemeyen iki erkek kardeştir. Evin kız çocuğu olan Ferda, gönlü olmadığı halde Feriz' in bir arkadaşı ile evlenmek zorunda kalır. Zaman zaman gözlerinizi yaşartacak bu film iyi bir senaryoya sahiptir. Film gerçekten aileyi aile yapan şeyi anlatır.

İyi Doğdun Abla Filmi 22 Haziran 2018 yılında vizyona girmiş bir filmdir. Film, drama kategorisinde yer almaktadır ve izleyenlere oldukça hüzünlü anlar yaşatmaktadır. Filmin Yönetmen koltuğunda, Onur Öğden bulunmaktadır. Oldukça başarılı bir yapım olan İyi ki Doğdun Abla filminde baş rollerde, İzel Çeliköz, Esin Civagil ve Metin Keçeci gibi isimler bulunmaktadır. Filmin konusu, bir köyde geçmektedir. Bir köye atanan öğretmen, gittiği köyde bir ağanın oğluna âşık olur ve evlenir. Fakat sonrasında, öğretmen Alzaimer hastalığına yakalanır. Öğretmenin hasta olması ile olaylar iyice kötüleşir. Çünkü her şeyi unutan öğretmen, eşine ve ailesine oldukça zorlu anlar yaşatır. Film bu kötü zamanları anlatmaktadır.

 859İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle