Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Full İzle
4K

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Full İzle

 Süre: 113dk Dakika

 Ülke: 

  

hürkuş göklerdeki kahraman filmi full izle, hürkuş göklerdeki kahraman filminin oyuncuları, hürkuş göklerdeki kahraman filmi, hürkuş göklerdeki kahraman filmi izle, hürkuş göklerdeki kahraman filmini full izle, hürkuş göklerdeki kahraman filmini izle, hürkuş göklerdeki kahraman filmi nerede çekildi


Vecihi Hürkuş, 1. Dünya savaşının ve Kurtuluş Savaşı'nın gerçek kahramanlarından birisidir. Türk tarihinin efsanelerinden olan Hürkuş artık beyaz perdelerde sahneleniyor. 2018 yılının harika filmlerinden birisi olan Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminde Sayın Vecihi Hürkuş'un hayatı anlatılıyor. Yaşadığı acılarla ve kayıplarla gönlünüzü ısıtacak milli yapım filmlerden birisi olan filmde Vecihi Hürkuş yaptığı mühendislik faaliyetleri ve pilotluk faaliyetleri ile ülkemize yapmış olduğu katkılar anlaşılabiliyor.

Hürkuş Filmini İzle


Vecihi Hürkuş yaşadığı bütün sıkıntılı dönemlere rağmen vatan ve millet aşkıyla yanıp tutuşan ve vatanı için her şeyi yapan büyük bir Türk sembolüdür. Ülkemizi Kurtuluş Savaşı gibi önemli bir savaşta ustalığı ile insanlara yön veren karakteri sayesinde çok büyük şeyler katmıştır. Türk tarihinin ve sinemasının asla unutmaması gereken bir pilotudur.

 1.344İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle