Her Şey Seninle Güzel Filmini İzle
720P

Her Şey Seninle Güzel Filmini İzle

 Ülke: 

  

her şey seninle güzel filmi izle, her şey seninle güzel filmi, her şey seninle güzel filmi internete düştü mü, her şey seninle güzel filmi fragman, her şey seninle güzel filmi yorumları, her şey seninle güzel filmi ekşi, her şey seninle güzel filmi kaç dakika, her şey seninle güzel filminde çalan şarkılar, her şey seninle güzel filminin sonunda çalan şarkı, her şey seninle güzel filminin fragmanı

Çok başarılı bir kadın olan Deniz, ayrılık acısını bir türlü dindiremeyen çaresiz bir kadındır. Emre’ye hala aşkını kaybetmeyen Deniz; Emre’yi geri kazanma düşüncesi ile kendini yorarken onu çok yıpratan bir haber alır. Bunun üzerine İzmir’de soluğu alan Deniz Emre’nin hayatında başka birisi olduğunu gördüğünde yardım istemekten başka çaresi kalmayacaktır.
Bütün bunlara rağmen Deniz hala Emre’yi çok sevdiği için Bulut’tan kendisine yardım etmesini ister. Ancak işler sandığı gitmeyeceği için Deniz ve Emre’nin sevgilisi arasında iyice zor durumlar yaşanır. İşte bu da geriye tek bir soru bırakır. Bu savaşın daha doğrusu aşk için her şey mubahtır anlayışının gerçek kazanını kim olacaktır?

 924İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle