Güven Filmini İzle
4K

Güven Filmini İzle

 Süre: 01.38.00 Dakika

 Ülke: 

  

Güven filmi, güven filmi izle, güven filmi fragman, güven filmi ekşi, güven filmi imdb, güven filmi yorumları, güven filmi gişe, güven filmini izle, güven filmi izle 2017, güven filmi seansları

Geçmiş ve günümüz arasında sıkışan bir aşk hikayesi. Meryem’in mutlu bir yuvası vardır, ta ki çocuğunun babası Ferhat yeniden ortaya çıkana kadar. Güven problemlerinin aileyi içten içe parçaladığı bir dönemde ortaya çıkan bu adam daha büyük sorunlara yol açacaktır. Meryem’e eşi Ali tarafından bir sürpriz hazırlanmaktadır. Ali onu bir güven testine tabii tutacaktır. Minnet ile aşk arasında kalan Meryem hangi tarafı seçecektir. Durum bu kadar kötüyken Ferhat’ın ölmesi ile sorun nerelere gidecektir. Hepsi izleyeceğiniz filmin içerisinde gizli. Yönetmenliğini ve senaryosunu Sefa Öztürk’ün üstlendiği filmde Bülent Çolak, Serkan Kesin, Feride Çetin ve Ahmet Kaynak gibi önemli oyuncular bulunmaktadır.

 677İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle