Facia Üçlü Filmi İzle
720P

Facia Üçlü Filmi İzle

 Süre: 105dk Dakika

 Ülke: 

  

Facia üçlü izle, facia üçlü izle tek parça, facia üçlü izlenme, facia üçlü izle hd, facia üçlü izle full tek parça, facia üçlü izleyici yorumları, facia üçlü izle sinema, facia üçlü izle youtube, facia üçlü izle türkçe dublaj, facia üçlü izle korsan


Facia Üçlü adlı komedi filminde genel olarak Emre’nin dedesinden kalan tarlaları almak adına çaba içerisine girecek ve oyunlar yapmaya başlayacaktır. Emre ve iki arkadaşı bu şekilde ilerlemelerine ise en büyük engel yine Emre’nin kendisi olacaktır. Emre’nin aşık olması üzerine olaylar bambaşka bir noktada kendini gösterecektir.

Facia Üçlü adlı komedi tarzındaki yerli film içerisinde Sefa Kındır, Mami Emen, Emre Gül gibi isimler yer alarak, komik olayların geliştiği bu yapımda ön planda yer almaktadır. Ramazan Özer de Facia Üçlü adlı filmin yönetmeni olarak ifade edilecek olup, herkesin beğenerek izleyeceği bir yapımda da yer alacaktır.

 3.517İZLENME

 6BEĞEN

 5BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
8.6
Toplamda 4 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle