Reklamı Gizle[x]
hood
Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Sansürsüz İzle
720P

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Sansürsüz İzle

 Ülke: 

  

Dünyanın en güzel kokusu 2, dünyanın en güzel kokusu 2 fragman, dünyanın en güzel kokusu 2 konusu, dünyanın en güzel kokusu 2 imdb, dünyanın en güzel kokusu 2 oyuncular, dünyanın en güzel kokusu 2 hd izle, dünyanın en güzel kokusu 2 yorum, dünyanın en güzel kokusu 2 ekşi, dünyanın en güzel kokusu 2 1080p, dünyanın en güzel kokusu 2 sinemalar

Dünya’nın En Güzel Kokusu 2 adlı film romantik ögeleri içermesiyle sinema severlerin ilgisini çekmektedir. Konusu itibarıyla Hakan ve Derya’nın aşkının sonucunda Derya’nın doğumda ölmesi ve Hakan ile bebek Elif Zeyno’nun baş başa kaldıkları süre zarfı anlatılmaktadır. Hakan’ın bir yandan bebeğine bakarken diğer yandan da toparlanmaya çalışması esnasında Candan ile tanışması süreci filmde yer almaktadır.

Dünya’nın En Güzel Kokusu 2 adlı film içerisinde Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bertemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay, Esra Ruşan gibi isimler yer alarak filmin önemli bir romantik dram projesi olmasını sağlamıştır. Söz konusu sinema filminin yönetmenliği ise Mustafa Uğur Yağcıoğlu tarafından gerçekleştirilmiştir.

 1.489İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle