Reklamı Gizle[x]
hood
Cingöz Recai Film izle
1080P

Cingöz Recai Film izle

 Süre: 115dk Dakika

 Ülke: 

  

Cingöz recai filmi, cingöz recai film izle, cingöz recai film ekşi, cingöz recai filmleri, cingöz recai film müzikleri, cingöz recai film yorumları, cingöz recai film müziği, cingöz recai film 2017, cingöz recai filmi oyuncuları, cingöz recai film makinesi

Cingöz Recai filmiyle aynı ismi taşıyan ana karakterimiz farklı bir macera içerisinde olmak adına yeniden girişimler içerisinde yer almaktadır. Yeni bir soygun yapmak isteyen Cingöz Recai; yeni bir ekip kuracak ancak bu soygunu ekibiyle beraber gerçekleştirmeyecektir. Bir teknoloji dehasının evini soymak için karanlık bir çetenin içerisine karışacak olan Cingöz Recai; farklı kılıklara bürünerek ve değişik oyunlar içerisinde olarak hareket edecektir. Aynı zamanda da kimsenin bilmediği bu hedefe ulaşmak için bu şekilde ilerleyecektir. Aynı zamanda yıllardır düşmanı olan ve kişisel olarak Cingöz Recai’ye kin güden Hayalet de kendisinin peşinde olacaktır. Aynı zamanda da Komiser Rıza’yı da atlatmak zorunda kalacaktır.

 1.634İZLENME

 0BEĞEN

 2BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle