Çınar Yerli Filmi İzle
720P

Çınar Yerli Filmi İzle

 Süre: 99dk Dakika

 Ülke: 

  

çınar film izle, çınar filmi izle, çınar filmi izle mustafa karadeniz, çınar ağacı film izle, cinar agaci film izle tek parca, cinar cizgi film izle, çınar ağacı film izle full hd, yıldıray çınar film izle, çınar çizgi film izle 3. bölüm, çınar çizgi film izle 1.bölüm

Çınar filmi engelli bir genç olan Rıza’nın hayat mücadelesini konu almaktadır. Hayat mücadelesi veren aile Karsın Sarıkamış ilesinde yaşamaktadır. Baba Mustafa makam şoförlüğü yaparak ailesini geçindirmektedir. Baba Mustafa’nın tek isteği engelli oğlunun diğer çocuklar gibi oynaması ve koşmasını görebilmektir. Engelli oğlunu ameliyat ettirmek için gecesini gündüzüne katan baba Mustafa sevmediği işinde patronun her dediğini yapmak zorunda kalmaktadır. Baba Mustafa kasabaya her gün at ile giderken eşi Suna ise oğlunun eğitim alması için her fedakarlığı yapmaktadır. Engelli oğlunu her gün sırtında okula götürmekte ve eğitin almasını sağlamaktadır. Yaşadıkları bölgenin olumsuz şartları ve hayat mücadelesi veren ailenin hayata tutunma çabası izleyicilere örnek olmaktadır.

 792İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle