Cenaze İşleri Full İzle
720P

Cenaze İşleri Full İzle

 Ülke: 

  

cenaze işleri filmini izle, cenaze işleri filminin oyuncuları, cenaze işleri filmini indir, cenaze işleri filmi, cenaze işleri filmi nerede çekildi, cenaze işleri filmi yorumları, cenaze işleri filmi hangi kanalda, cenaze işleri filmi fragman, cenaze işleri 2017 yerli filmini tek parça izle, cenaze işleri 2017 filmini izle tek parça

Orhan, sıradan bir yaşantı süren aşık bir arkadaşımızı canlandırıyor. Ancak bu aşık arkadaş bir türlü sevdiği kadınla parasızlık nedeniyle evlenemiyor. Belediyenin cenaze işlerini yapan Orhan; ayrıca kimsesizler mezarlığında çalışmaya devam ediyor. Çalıştığı süre zarfında sevdiği ile kavuşamadığı için kendisini kötü hisseden Orhan arkadaşının bir isteği üzerine yeni şeyler denemeye başlıyor. Arkadaşı Rafet tarafından bir ceseti ortadan kaldırmak istendiğini öğreniyor.

Karşılığında para teklif edilen Orhan cesedi gömmeyi kabul ediyor. Paraya ihtiyacı olmasıyla birlikte bunu yapmayı kabul eden Orhan cesedi kimsesizler mezarlığına gömecekken bir anda ölünün aslında yaşadığı anlaşılıyor. Bunun üzerine ortalık o kadar fazla karışıyor ki Orhan telaştan ne yapacağını şaşırıyor.

 1.538İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle