Çember Güven Bana Filmi izle
720P

Çember Güven Bana Filmi izle

 Ülke: 

  

çember güven bana, çember güven bana hangi günler, çember güven bana filmi izle, çember güven bana ne zaman, çember güven bana 2 bölüm, çember güven bana oyuncular, çember güven bana konusu, çember güven bana kerimcan, çember güven bana ful izle, çember güven bana fragman

Bir gün baraj sularının çekilmesi ile kırmızı renkte bir bavul bulunur. Bu bavulun içinden bir insan iskeleti çıkar. Gerekli inceleme ve araştırmalar sonucu, kemiklerin bir bayana ait olduğu ortaya çıkartılır. Ersin karakteri yakın zaman önce karısını kaybetmiş, ondan asla haber alamayan bir karakterdir. Ve bu bavul Ersin' in dikkatini çeker. Bavuldan çıkan kemiklerin karısına ait olabileceğini düşünür. Ersin kafasındaki düşünceleri ile sadece katili bulmaya odaklanmıştır. Kaybettiği karısı olan Oya'nın katilini bulmaya çalışır. Ersin her geçen gün başka ipuçlarını inceleyerek farklı farklı yollardan giderek katili bulmaya ve Oya'nın neden öldürüldüğünü ortaya çıkarmak için çalışmalar yapar.

 464İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle