Reklamı Gizle[x]
hood
Çat Kapı Aşk Filmi HD İzle
4K

Çat Kapı Aşk Filmi HD İzle

 Ülke: 

  

Çat kapı aşk izle, çat kapı aşk oyuncuları, çat kapı aşk pdf, çat kapı aşk fragman, çat kapı aşk fragman izle, çat kapı aşk kitap yorumu, çat kapı aşk kitap, çat kapı aşk film izle, cat kapi ask (2017), çat kapı aşk filmi fragman

Romantik komedi türünde yer alan yerli yapımlar arasında kendini gösteren Çat Kapı Aşk adlı sinema projesi içerisinde Su ve Aras adlı karakterlerin hikayelerinden söz edilmektedir. Su, hayatının aşkını bulacağına tüm kalbiyle inanan ve hayatını bu doğrultuda ilerletmek isteyen biridir. Aras ise sağlık sorunu bulunan yalnız bu hastalığından herkesten saklayacak tarzda da hareket eden biri olarak da ifade edilmektedir. Yolları kesişen bu insanların beraberce hareket etmesi ile ilginç ve hüzünlü bir aşk hikayesi başlayacaktır. Erhan Baytimur’un yönetmenliğini icra ettiği Çat Kapı Aşk filmi içerisinde Jess Molho, Müge Boz, Nergis Kumbasar ve Duygu Çetinkaya gibi isimler kendini gösteriyor.

 1.059İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle