Can Feda Filmi İzle
720P

Can Feda Filmi İzle

 Süre: 105dk Dakika

 Ülke: 

  

can feda filmi konusu, can feda filmi ne zaman çekildi, can feda film oyuncular, can feda filmi son sahne, can feda filmi nasıl, can feda filmi sözleri, can feda filmindeki doktor, can feda film bütçesi, can feda film müzikleri, can feda filminin çekildiği yer

6 Nisan 2018 yılında vizyona girmiş başarılı Türk yapımında; çok tehlikeli bir bölgede Türk ordusunun sahip olduğu özel timlerin bir harekat düzenlemesi ile film başlıyor. Türk ordusunun görevlendirdiği timin başında bulunan Yüzbaşı Alparslan ile ekibe yeni katılan Pilot Onur Türkiye'ye karşı düzenlenen çeşitli hainliklerin olduğunu ortaya çıkartıyor. Ancak dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birine girmiş olan bu ekip buradan çıkabilmesi için adeta insanlıklarını kaybetme noktalarına geliyorlar.

Teröristler ile yaşadıkları mücadeler sonucunda vatan ve millet sevgisi uğruna adeta neler yapılabildiğini gösteren bu yapımı izlemek gerekir. Terör örgütlerinin hainliklerini Alparslan ve ekibi acaba ülkelerine iletebilecekler midir? Yoksa insanlıktan çıkana kadar o bölgede teröristler ile mücadele etmeye devam mı edecekler?

 2.843İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle