Beginner Full İzle
720P

Beginner Full İzle

 Süre: 90 Dakika

 Ülke: 

  

Beginner izle, beginner izle güven kıraç, beginner 2017 izle, headway beginner izle, beginner full izle, love for beginner izle, backstabbing for beginner izle, beginner türk filmi izle, beginner ingilizce film izle


Beginner adlı yapım içerisinde 60 yaşında olan Faruk’un İngilizce öğrenme merakından sonra başından geçen olaylar dizisinden söz edilmektedir. Etrafında dalga konusu olsa da bu sürecin kendine yeni fırsatlar tanıyacağı ve sonrasında da gelişen olaylar dizisinin etkili bir kurguya yer vereceği durumu gözlemlenebilmektedir. Beginner adlı yapım dram ve komedi unsurlarını içerisinde barındırarak ne kadar etkili bir yapım olduğunu da göstermektedir.

Beginner adlı sinema filmi içerisinde Burçak üzen ismi yönetmen olarak adından söz ettiriyor. Bu film içerisinde yer alan isimler olarak ise Birsen Dürülü, Güven Kıraç ve Cengiz Okuyucu başarılı bir film ortaya koyuyorlar.

 1.544İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle