Atçalı Kel Mehmet Full İzle
720P

Atçalı Kel Mehmet Full İzle

 Ülke: 

  

Atçalı kel mehmet izle, atçalı kel mehmet izle trt, atçalı kel mehmet izle yerli film, atçalı kel mehmet izle tek parça, atçalı kel mehmet izle youtube, atçalı kel mehmet izlenme sayısı, atçalı kel mehmet izlenme oranı, atçalı kel mehmet izle 2018, atçalı kel mehmet 2017 izle yerli film, atçalı kel mehmet film izle


Atçalı Kel Mehmet adlı film içerisinde işgal döneminde Ege Bölgesi’nin ünlü efelerinden biri olan Kel Mehmet’in hayat hikayesinden bahsediliyor. Bu film içerisinde aynı zamanda da ünlü efenin aşk hayatından ve adil yaklaşımından da bahsediliyor. Zaman içerisinde de hain olarak ithaf edilen Atçalı Kel Mehmet, halkının istekleri doğrultusunda bir hayat sürmeye ve zenginden alıp fakire vermeye de devam ediyor.

Atçalı Kel Mehmet adlı sinema projesi içerisinde yönetmen olarak Ümit Efkan’ı görebilmek mümkün oluyor. Bu filmde başrolü canlandıran isim olarak ise Gökhan Keser kendini gösteriyor. Başarılı bir performans ortaya koyarak da bu filmin ön planda yer almasını sağlıyor.

 3.144İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.5
Toplamda 5 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle