Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Full İzle
720P

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Full İzle

 Süre: 83dk Dakika

 Ülke: 

  

Aşkın gören gözlere ihtiyacı yok filmi, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok filmi izle, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok filmini izle, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok filmin konusu, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok filmi ekşi, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok film eleştirisi, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok film yorumları, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok film analizi.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok adlı dram türündeki film içerisinde Salim’in hem göz rahatsızlığı hem işlenen bir cinayeti çözme süreci hem de iki kadınla yaşamış olduğu duygusal ilişkileri görebilmek mümkündür. Salim’in aşk hayatı maktulün yakınındaki kişilerden ibaret olması da filmi bambaşka bir boyuta taşıyarak son derecede de ideal bir proje oluşmasında ön plana çıkmaktadır.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok adlı sinema filmi içerisinde yönetmen olarak Onur Ünlü ismi dikkatlerden kaçmıyor. Aynı zamanda da bu sinema projesi içerisinde yer alan isimler de beğeni toplayarak Demet Evgar, Ezgi Eyüboğlu, Fatih Artman ve İncinur Daşdemir kendilerini bu filmde bir kez daha kanıtlıyor.

 1.358İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle