Aşgar: Cin Vadisi Full İzle
720P

Aşgar: Cin Vadisi Full İzle

 Süre: 97dk Dakika

 Ülke: 

  

aşgar cin vadisi izle, aşgar cin vadisi full izle, aşgar cin vadisi full hd izle, aşgar cin vadisi full hd izle (2019)

Filmin baş rolüne hayat veren karakteri Mahsun, sıradan bir yaşam süren ve kendi halinde mutlu bir şekilde yaşayan birisidir. Ancak Mahsun gizliden gizliye gördüğü rüyalara başta anlam veremese de bir süre sonra başının cinlerle belaya girdiğini anlayacaktır. Bir gün rüyasında çok kötü şeyler gördükten sonra gözlerini açar ve bir anda kendisini evinin dışında bulur. Gittiği yer ise gerçekten manidardır ki Battal Gazi türbesine gitmiştir.

Bu değişik olayların ardından içini korku kaplayan ve bulanık görmelere başlayan Mahsun artık adı gibi cinlerle bir mücadele içine girdiğinin farkındadır. Sonuçlarından oldukça korkunç olaylar çıkartacak olan Mahsun gelin görün ki filmin sonunda başına ne belalar açıyor. Mahsun korkularının üzerine gidecek mi? Mahsun cinlerle olan savaşını kazanabilecek mi cevap verilemez. O kadar da filmi anlatmanın yakışı kalmaz.

 2.881İZLENME

 3BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
9.0
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle