And: Geçmişin Bedeli Full İzle
720P

And: Geçmişin Bedeli Full İzle

 Süre: 135dk Dakika

 Ülke: 

  

And geçmişin bedeli izle, and geçmişin bedeli imdb, and geçmişin bedeli sinemalar, and geçmişin bedeli indir, and geçmişin bedeli fragman, and geçmisin bedeli 2018, and geçmişin bedeli konusu, and geçmişin bedeli yorumlar, and geçmişin bedeli full izle

2018 yılının izleyicileri tarafından epey dikkat çeken filmi And: Geçmişin Bedeli'nde; Bir yüzbaşının hayata karşı duruşu ve hayattan artık hiçbir beklentisi olmaması gözler önüne seriliyor. Yzb. Murat Altay, yıllar boyu askeriyede görev yapmış yaşadığı kötü olaylardan ise oldukça bıkmış şerefli bir Türk subayıdır. Görevinden kısa süre önce istifa eden Murat başına geleceklerden habersiz oldukça sıradan bir yaşam sürmektedir. Ancak her ne kadar askeriyeyi bırakmış olsa da geçmişteki alışkanlıkları Murat'ın vatan severliği göreve sırtını döndürmeyecektir.

Kısa bir süre sonra Murat bizzat general tarafından eski vazifesine çağrılır. Kapatamadığı defterleri bulunan Yzb. Murat Altay görevinin tekrar başına döner. Tekrar sıcak sahalara dönen yüzbaşını beklenmedik olaylar çerçevesinde izleyeceksiniz. Millet ve vatan aşkı mı? Yoksa tamamıyla kendi hırslarına yenik düşmesi mi bilinmez. Ancak yıllar sonra görevine geri dönen Murat bakalım filmde neler yapıyor?

 1.925İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle