Anamız Var Filmini İzle
1080P

Anamız Var Filmini İzle

 Ülke: 

  

anamız var filmi, anamız var film, anamız var film izle, anamız var film müziği, anamız var filmi meliha, anamız var filmi imdb, anamız var filmi hangi semtte çekildi, anamız var film fragman, anamız var filmi fragman, anamız var filminin çekildiği yer

Oğuz'un annesi Ülfet Teyze tarafından bütün mahallenin gençleri tek tek baş göz edilmektedir. Ancak yaptığı bu iyiliklerin karşısında Firdevs Teyze oğlunun evlendirilmesinden memnun kalmamış ve Ülfet Teyze'ye büyük bir kin beslemektedir. Ülfet Teyze ise uzun zamandan beri görmediği oğlu Oğuz'un Rusya'dan Türkiye'ye dönecek olmasıyla birlikte kolları sıvar ve oğluna kız aramaya başlamıştır. Ancak evlendirme piyasasını boş gören Firdevs boş durmayacak ve Ülfet Teyze'ye saldıracaktır.

Bunun üzerine kılıçlar kınından çıkar ve mahallede büyük bir bilgi akışı başlar. Bunun üzerine Ülfet Teyze ve Firdevs ikisininde bilmediği bir sırla şaşkına döneceklerdir. Oğuz'un sakladığı sır işleri daha da çıkılmaz bir hale sokacaktır. Oğuz'un ne istediğini tam olarak kimse bilmediği için Anamız Var filminde epey bir komik anlar olacağı aşikardır.

 1.148İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle