Anamız Var 2 Filmi İzle
720P

Anamız Var 2 Filmi İzle

anamız var 2, anamız var 2 izle, anamız var izle, anamız var 1, anamız var 2 filmi, anamız var film, anamız var 2 imdb, anamız var 2 fragman, anamız var full izle, anamız var 2 beyazperde


Birbirlerini çok seven Oğuz ve Sibel için en büyük amaç en kısa zamanda evlenip yuvalarını kurabilmektir. Her şey yollunda giderken Sibel’in annesinin ani ölümü doğal olarak evlilik planlarının ileri bir tarihe atılmasına neden olur. Bu olayın üzerinden 6 ay kadar bir süre geçtikten sonra evlilik planlarını yeniden gündeme alan gençler bu sefer de Sibel’in babasının evlenmek istediğini söylemesi ile şaşkınlık içinde kalırlar. Ancak Kamil’in bu fikre kapılmasında ki sebep Firdevs’in Oğuz’un annesi olan Ülfet’in kesinlikle istediği kızı almasını engellemek olmasıdır. Kamil ile evlenerek Sibel’in evliliğine engel olacağını bilen Firdevs bunun için çok detaylı bir plan yapar ve Kamil ile evlenerek onun aracılığı ile bu evliliğe engel olma çalışmalarına başlar.

 807İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle