Ailecek Şaşkınız Full izle
720P

Ailecek Şaşkınız Full izle

 Süre: 113dk Dakika

 Ülke: 

  

Ailecek şaşkınız filmizlevip, ailecek şaşkınız film müzikleri, ailecek şaşkınız filmi oyuncuları, ailecek şaşkınız filmi konusu, ailecek şaşkınız filmi dizifa, ailecek şaşkınız film müziği, ailecek şaşkınız filmi satın al, ailecek şaşkınız filmler, ailecek şaşkınız film kadrosu, ailecek şaşkınız film cehennem

Babasından kalan şirketi yöneten Ferhat’ın oldukça şımarık olması herkesi canından bezdirmektedir. Ancak Ferhat Elif’e gönlünü kaptırınca olayların seyri fazlasıyla değişecek, Ferhat’ta da karakteristik değişimler görülecektir. Elif’in Ferhat’ı fazlasıyla zorlamasından dolayı da bu yerli komedi türündeki sinema projesi de ortaya çıkacaktır.

Ailecek Şaşkınız adlı yerli film içerisinde yer alan isimler de bu filmi öne çıkaran detaylar olarak adından söz ettirmektedir. Ailecek Şaşkınız adlı film içerisinde Selçuk Aydemir yönetmenlik koltuğunda yer alan isim olarak kendin göstermektedir. Aynı zamanda da bu filmin içerisinde yer alan oyuncular ise Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy gibi başarılı oyuncular yer alabilmektedir.

 4.478İZLENME

 12BEĞEN

 3BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.6
Toplamda 20 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle