Ahlat Ağacı Full Yerli Film İzle
720P

Ahlat Ağacı Full Yerli Film İzle

 Süre: 188dk Dakika

 Ülke: 

  

Ahlat ağacı, ahlat ağacı izle, ahlat ağacı full izle, ahlat ağacı ekşi, ahlat ağacı dvd, ahlat ağacı imdb, ahlat ağacı film izle, ahlat ağacı nedir, ahlat ağacı fragman, ahlat ağacı sinemalar

Ahlat Ağacı adlı dram türündeki film içerisinde Sinan adlı edebiyata ilgisini olan genç bir adamın köyüne döndükten sonraki yaşadıkları anlatılmaktadır. Köyünde kitabını bastırrmak adına çalışmalarını yürüten Sinan, öte yandan da babasının geçmişten kalan sorunlarıyla uğraşmak durumunda da kalacaktır. Babasının dertleri onun geçmişe dayalı bir yolculuk yapmasına da neden olacaktır.

Ahlat Ağacı adlı filmin yönetmenliği Nuri Bilge Ceylan tarafından üstlenilmektedir. Bu filmde yer alan isimler ise Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar olarak kendini göstermiştir. Ahlat Ağacı bu yıl ülkemizi Cannes Film Festivali’nde de başarılı bir biçimde temsil etmiş olan bir sinema projesi olarak kabul görmektedir.

 1.179İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı

Yerli Film İzle

Komedi Film İzle

Film İzle