Ağustos Böcekleri Ve Karıncalar Full İzle
4K

Ağustos Böcekleri Ve Karıncalar Full İzle

 Süre: 118dk Dakika

 Ülke: 

  

ağustos böcekleri ve karıncalar film izle, ağustos böcekleri ve karıncalar film, ağustos böcekleri ve karıncalar filmi izle, ağustos böceği ve karıncalar filmi izle, ağustos böceği ve karınca çizgi film izle, ağustos böceği ile karınca filmi izle, ağustos böceği karınca çizgi film

Daha önce birçok belgesel projesine imza atmış olan genç yönetmen Erhan Tuncer’in ilk uzun metrajlı filmi olan ağustos böceği ve karıncalar 2017’nin gerek çarpıcı konusuyla gerek usta oyuncu kadrosuyla iz bırakan filmleri arasına girdi. Kadrosunda Bennu Yıldırımlar, Gün Koper, Erden Akakçe, Özer Arslan, Gözde Kocaoğlu, Yücel Erten, Serhat Barış Ve Sercan Can’ı barındıran filmin türü dram ve yine senarist koltuğunda da filmin yönetmeni Erhan Tuncer’i görüyoruz. Film müziklerini ise Cengiz Onural üstlenmiş. Babalarının ölüm döşeğine düşmelerinin ardından bir araya gelen beşkardeşin ( Kemal, Metin, Aziz ve selma ) hikâyesinin çarpıcı detaylarla anlatıldığı Ağustos böceği ve karıncalar filmi seyirci tarafından büyük beğeni topladı.

 957İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı
Film izle _____ Güncel Yeni Filmler _________Dizi izle ______Korku Film izle